ТОВ "БУК ПАК" - ми постачаємо крупи з України

стабільні поставки якісної крупи для вашого бізнесу
Information partners
If you are interested in becoming a partner or sponsor, please feel free to write us.
ТОВ БУКПАК
ТОВ«БукПак» відомий український постачальник високоякісної крупяної продукції з доступними цінами на ринок ЄС. Компанія була заснована в 2000 році і нині ми займаємо стабільне місце на продовольчому ринку України.

Бренди нашої компанії: "Хатинка", "My Pasta" - приклади ідеального поєднання доступних цін і високої якості.
Про нас:
Про нас:
Наша, сертифікована ISO22000, виробнича компанія розташована в межах старовинного українського міста Чернівці, неподалік від кордону України з ЄС (Румунія) та Молдовою. Команда досвідчених професіоналів щодня робить все для того, щоб наші партнери в Україні та Європі вчасно отримували високоякісну продукцію!
Вагова продукція
Поставка якісної крупи в мішках 25/50кг для компаній, які піклуються про якість своєї продукції.
TM "Хатинка"
Private Label
Асортимент наших брендів "Хатинка" і "My Pasta" як приклад ідеального поєднання доступних цін і високої якості.
Private Label - послуги з виробництва та постачання продукції під брендом замовника.
ТОВ "БукПак" пропонує:
1 kg
Ми пропонуємо:
Довгострокові та міцні ділові відносини з кращими фермами, переробниками та постачальниками дозволяють нам працювати з високоякісною сировиною.
Наша сучасна лабораторія контролює продукцію на відповідність всім показникам: органолептичним, фізико-хімічним, показникам безпеки.
Ми ретельно стежимо за кожним етапом ланцюга: постачання сировини - стадія виробництва - зберігання - доставка продукції
Вибір постачальників
Сертифікована лабораторія
Контроль якості
-1-
-2-
-3-
Що ми робимо для того, щоб зробити нашу продукцію особливою:
Якість продукції - наша гордість і основа нашого бізнесу!
Якість:
Наша продукція БЕЗПЕЧНА!
1 kg
Якість:
Вхідний контроль сировини на відповідність вимогам нормативних документів, технічних умов, технічних умов, ДСТУ, ГОСТ на параметри безпеки.
Контроль безпеки під час упаковки, маркування, гігієна та санітарія.
Моніторинг та контроль умов зберігання на складах (температура, вологість, санітарний стан). Моніторинг стану транспортних засобів для навантаження.
Не містять ГМО, пестицидів, залишків агрохімікатів та інших шкідливих речовин, що підтверджується всіма необхідними гігієнічними висновками.
Широкий асортимент упаковки:
Наші переваги:
Наш бренд "Хатинка" поєднує в собі широкий спектр зернових культур для споживачів.
Ми виробляємо найбільш популярні розміри упаковки:
400&500g
650&750g
400&1000g
2,5 kg
Гречка - одна з найбільш корисних культур. Гречка містить ефірні рослинні білки, які забезпечують нормальну роботу нервової системи, допомагає впоратися зі стресом і безсонням, і в той же час вона відповідає за хороший стан шкіри, волосся і нігтів.
Чемпіон серед злаків
Гречана крупа
50 kg
2,5kg 1kg 750g 500gr
1 kg
750g
500g
Продукція:
Гречка містить залізо, калій, кальцій, магній і багато інших мінералів. Саме завдяки всім цим корисним властивостям гречку використовують в рецептах традиційної медицини, сертифіковані лікарі рекомендують включати в раціон якомога більше гречки.
2,5 kg
Серед бобових, горох є найбільшим джерелом рослинних білків, які містять незамінні амінокислоти для організму людини. Горох містить мінерали Ca, P, Fe, Mg, Zn і вітаміни В1, В3, Е, РР, які сприяють кращому обміну речовин, забезпечуючи нормальний процес регенерації тканин, відіграють важливу роль у діяльності центральної нервової системи.
Лідер з рослинних протеїнів
Горохова крупа
25&50 kg
1kg 800g 500gr
1 kg
800g
500g
Продукція:
1 kg
Вівсянка володіє багатьма цілющими властивостями: вона запобігає нервовим розладам, усуває слабкість і депресію, пом'якшує і загоює запалену шкіру, запобігає розвитку туберкульозу; стимулює роботу репродуктивних органів, щитовидної залози, підтримує нормальний гормональний рівень; зменшує кількість загального холестерину в крові; допомагає хворим на цукровий діабет, запобігаючи різкому підвищенню рівня цукру; видаляє деякі важкі метали; зміцнює тканини кісток і м'язів тощо.
Продукт з цілющими властивостями
Вівсяні пластівці & мікси
25 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
400g
400g
Продукція:
400g
Рис круглозерний найпопулярніший рис в Україні,
оскільки це єдиний сорт рису, який можна вирощувати в Україні, враховуючи кліматичні умови. Це сорт рису має кругле зерно з високим вмістом крохмалю.

Рис вирощений в Україні
Рисова крупа
50 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
1 kg
750g
500g
Продукція:
Тому, після приготування, круглозернистий рис дуже добре розварюється, рисова каша є м'якою і ніжною. Рис круглозернистий придатний для приготування зернових, супів, запіканок і начинок.
2,5 kg
Ячмінні крупи є частинками подрібнених ядер відбірного ячменю. З точки зору вмісту клітковини, вона переважає над іншими зерновими культурами, що допомагає очистити організм.
Допомагає очистити організм
Ячмінна крупа
25 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
1 kg
500g
Продукція:
Завдяки рекордному вмісту клітковини, ячмінна каша більш повільно всмоктується і сприяє очищенню організму. Тому дієтологи рекомендують вживати ячмінь людям з надмірною вагою, а також з розладами кишечника.
700 g
Пшоно багате вітамінами групи В, що посилюють пам'ять, допомагають позбутися депресії, роблять шкіру і волосся здоровими і стабілізують артеріальний тиск. Пшоно містить також фтор, залізо, магній, кремній, марганець, кальцій, мідь і калій. Тому цей продукт корисний для нормалізації обміну речовин, кровообігу, надання еластичності шкірі, зміцнення кісток і зубів.
Золота крупа
Пшоно
25 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
1 kg
500g
Продукція:
Манна крупа добре перетравлюється, містить мінімальну кількість волокна (0,2%). Вона наповнює організм силою, є ефективним засобом для лікування всіх захворювань шлунка, очищає організм від слизу і видаляє жир. Вітаміни Е, РР, група В (В1, В2, В6), калій, залізо, фосфор та інші мінерали входять до складу манної каші.
Наповнює організм силою
Манна крупа
25 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
900 g
650g
400g
Продукція:
Від якості борошна залежить ваш кулінарний шедевр. Борошно вищого сорту - це м'яке, дрібне біле борошно. Ця борошно виготовляється не тільки з ендосперму, але і з його центральної частини.
Найважливіший інгредієнт для випічки
Пшеничне борошно
25 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
5 kg
2 kg
1 kg
Продукція:
Він самий білий і найменший: розмір частинок - 30-40 мкм. Тільки з нього може вийти повітряна і пориста крихта. Йдеться про приготування листкового, дріжджового, пісочного тіста, крім того, до нього додаються соуси, креми, кондитерські вироби.
Пшенична крупа є незамінним джерелом заліза, який бере участь у роботі м'язів, процесах кровотворення та внутрішньоклітинного метаболізму. Крупа має такі мінерали, як фосфор, срібло, цинк, цирконій, залізо та інші, а також бета-каротин, вітаміни В1, В2 і РР, білки, рослинні жири, крохмалі та ін.
Джерело енергії
Пшенична крупа Дурум
25 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
700 g
400g
Продукція:
Поживна пшенична каша може бути чудовим джерелом енергії, тому переваги пшеничної каші для вегетаріанців або дієтичних прихильників важко переоцінити!
700 g
400g
Кукурудзяна крупа є цінним поживним продуктом. Вона містить до 75% вуглеводів, вітамінів В1, В2, РР, каротину, провітаміну А, тому особливо рекомендується для літніх людей і тих, хто веде сидячий спосіб життя.
Кукурудзяна крупа є легкозасвоюваними продуктами. Кукурудза - низькокалорійна каша, яка здатна видаляти жир з організму.
Кукурудзяна крупа містить багато мікроелементів, особливо кремній, що позитивно впливає на зуби. Кукурудза низькокалорійна, видаляє жири з організму. У країнах, де страви з кукурудзяного борошна є поширеними, наприклад в Молдові та Румунії, люди мають менше серцево-судинних захворювань.
Захист серця та судин
Кукурудзяна крупа & Борошно
25 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
700 g
400g
Продукція:
700 g
400g
400g
Насіння льону є цінним джерелом омега-3 ненасичених жирних кислот, тому його рекомендується вживати людям з високим рівнем холестерину і для видалення "поганих" жирів з організму. Льон містить білок, незамінні амінокислоти і вітаміни майже всієї групи В.
Зрілі насіння льону мають сечогінну, жовчогінну, м'яку проносну дію. Вони знижують рівень холестерину в крові, надають виражену протизапальну дію, гальмують ліпідоз стінки судин, знижують згортання крові, стабілізують рівень згортання крові.
Чистота від 99,6%; Великі і маслянисті зерна

Насіння Льону
25 kg
2,5kg*1kg*750g*500gr
400g
Продукція:
Співпраця:
Наша комерційна політика
Співробітники ТОВ «БукПак» - команда фахівців з великим досвідом, забезпечують зручне, швидке та якісне обслуговування, що підтверджується вдячними клієнтами з України та Європи.
Наша комерційна політика ґрунтується на створенні найбільш ефективної, простої і зручної схеми роботи з партнерами, забезпечуючи тим самим найбільш сприятливі умови праці: вигідні вхідні витрати і хорошу маржу для наших клієнтів.
Гнучкий підхід до маркетингової стратегії дає нам можливість створити найбільш ефективні інструменти для просування власної продукції.
PL services:
Private Label
Компанія «БукПак» активно розвиває напрямок контрактного виробництва. Ми готові надати нашим клієнтам ряд заходів для виробництва Private Label.

Сьогодні наша компанія успішно працює в цьому напрямку з кількома мережами супермаркетів в Україні та постачає продукцію під власною торговою маркою наших клієнтів за кордоном.
Logistics:
Ми дуже ретельно вибираємо і співпрацюємо з перевізниками, які зарекомендували себе з найкращого боку. Це дозволяє нам знайти транспортний засіб для доставки товарів клієнтам за привабливими цінами по всьому світу. Наші логістичні партнери з високою репутацією доставлять продукцію на ваш склад безпечно і в короткі терміни.
Логістика


БУДЬ ЛАСКА, НАДІШЛІТЬ
НАМ ЗАПИТ:

+38 050 3020888
whatsapp / viber

o.kotuzyak@bukpak.com - export department
info@bukpak.com - office
Close
Do you have any questions? Contact us!
I agree the Terms of Service
Made on
Tilda